EĞİTMENLERİMİZ

Yeni bir yolculuğun başlangıcı Yoga matına ilk kez adım atmak hayatınıza yeni bir dönemin başlangıcının heyecanını katar. Hangi ders, stil, düzey olursa olsun yogaya başlamanın en sağlıklı yolu, yetkin bir öğretmenle çalışmaktan geçer. Fiziksel yoga uygulamasını bir ömür güvenle sürdürebilmek için uygulamanın sağlam temellere dayanması gerekir ve uygulamanın temel taşlarını oturtmak kolay değildir. Zaman ayırmak, tekrar yapmak ve sabretmek esastır. Bu süreci bizimle geçirmek isterseniz size bu yolculuğunuzda eşlik edecek Karma Yoga’da ders veren öğretmenlerin özgeçmişlerini aşağıda bulabilirsiniz.

GÜLİN ZEYTUNLU

Yoganın bir öğrencisi olarak kendimizle olan her türlü ilişkiyi dönüştürebilecek olan tüm yollarla ilgileniyorum. Bana göre yoga, kendimizle bizi saran arasında bir birleşme hali.

DAHA FAZLA
Berivan Akbalık

200 saat temel yoga eğitimini Gülin Zeytunlu'dan aldım. Çeşitli hocalardan workshoplara atölyelere katıldım.

DAHA FAZLA
Cansu Akkaplan

Gülin Zeytunlu’dan 200 Saatlik Temel Yoga hocalık eğitimimi 2 yıl önce tamamladım. Bunun dışında, farklı eğitmenleri de deneyimleyebilmek adına workshoplara katılıyorum.

DAHA FAZLA
 
 
Gamze Çöplüoğlu

Yoga ile ilgili bildiği şeyleri paylaşmak, herkesin yoga yapabileceğini anlatmak ve ders vermek hayattaki en büyük zevk ve tutkusu :)

DAHA FAZLA
Oya Doğaner

Gülin zeytunlu RYS 200 YOGA ALLIANCE sertifikasını aldım. Ders vermeye ve kendi pratiklerime devam ediyorum.

DAHA FAZLA
Kaan Sarman

Yoga ile dansci bir arkadasim sayesinde, bana kendisiyle yoga yapmak isteyip istemedigimi sormasi ile tanistim. Bu tanisiklik bana o gunlerde sadece fitness yapmakta oldugum bedenimle ne kadar uzak oldugumu gosterdi.

DAHA FAZLA
 
 
Simge Köse

İsmim Simge, 2013 yılında daha önce herhangi bir hareket geçmişi olmayan bedenimle yoga sayesinde tanıştık.

DAHA FAZLA

Yoga Eğitme Sanatı

TEMEL SEVİYE    /   İLERİ SEVİYE

Detaylar için Tıklayınız

İLETİŞİM

Adres : Yalı Mah. 6523 Sk. No:32/B 110 Park Yaşam Ofisleri Mavişehir - İzmir

Tel : 0 535 605 12 17